"Interaktīvā grāmata" 

Aizver actiņas, klausies un uzmini, kādu stāstu es šodien stāstīšu? Neglītais pīlēns, Trīs sivētniņi, Īkstīte, Maša un lācis, Diegabiksis... Un kādu  nākamreiz? Tas līdz pēdējam brīdim paliek noslēpums. Taču, kad stāsts atminēts un galvenie varoņi (rotaļlietas) ieradušies ciemos, sākas interaktīva darbošanās!

Nodarbībā pavadīsim laiku bez telefona, jo, atbilstoši katra bērna spējām, (uzdevumi būs diferencēti 3 vecuma grupām) darbosimies interaktīvi: gan krāsosim, izspēlēsim stāstu ar rotaļlietām, mācīsimies atstāstīt, gan rakstiski meklēsim atbildes uz jautājumiem, mācīsimies grudrības no grāmatu varoņiem, bagātināsim savu valodu ar jaunvārdiem, kā arī pamazām izkopsim rokrakstu.  (ar laiku plānota pāreja rakstīšanai ar tušu un spalvu).

Nodarbības ilgums 1 stunda, kas sevī ietver ierašanos, noskaņošanos grupas darbam, 40 min. interaktīvo rotaļnodarbību un noslēguma aktivitāti - atgriezenisko saiti. Gatavos darbiņus bērni var ņemt līdzi uz mājām uzreiz vai pulciņa noslēgumā iesiet visus kopā savā interaktīvajā stāstu grāmatā, lai šķirstot atcerētos kopā piedzīvoto! 

  • plkst.15:45-16:45  (nodarbības laiks tiks pielāgots vairuma dalībnieku iespējām)

Plānojam sākt 28.martā pulciņa nodarbības notiks 1x nedēļā. Nodarbību abonements 20 Euro (4 nodarbības) Maksājums jāveic līdz mēneša 1.nodarbībai. Visi materiāli iekļauti cenā un tiek nodrošināti darbam uz vietas. Izmēģinājuma nodarbību var apmeklēt jebkurā laikā iepriekš piesakoties- cena (1x) - 6 Euro

  • Aprīļa abonements: 28.marts (18.04. nenotiks) 4., 11. 25.aprīlis
  • Maija abonements: 9,16,23,30 maijs
  • Jūnija abonements: 6,13,20,27.jūnijs
  • Jūlija abonements: 4,11,18,25.jūlijs
  • Augusta abonements: 8,15,22,29.augusts.

P.S. Pulciņa nodarbības sāksies, kad būs pieteicies minimālais dalībnieku skaits -  6 dalībnieki!  Grupā darbojas 6-10 bērni. 

Interaktīvās nodarbības vadīs glītrakstīšanas pasniedzēja Laura Graudiņa.

Interaktīvās nodarbības veidotas pēc kompetenču pieejas principa: iekļauti diferencēti uzdevumi 4 grūtības pakāpēm (6-7, 7-8, 8-9 un 9-10).  Sensorā pieeja (5 maņu izmantošana). Kaligrāfijaspieeja (glītrakstīšanā). Montess-ori pieeja (valodas attīstībai). Atstāstīšanas prasmju uzlabošana. Neformālās izglītības metodes. Sadarbības veicināšana (darbs pa pāriem, mix grupās). Vārdu krājuma paplašināšana. Iztēles bagātināšana u.c.

Aizpildi pieteikumu!

Plānojam sākt 28.martā Garkalnē, Vidzemes šoseja 11

Darba burtnīcas glītrakstīšanai

Darba burtnīcas glītrakstīšanaiAutorei L.Graudiņai sagatavošanā grāmata Burtnieka padomi un vadlīnijas skolotājiem, vecākiem. “Glītrakstīšanas pamati.", bet 2023.gadā izdotas mīkstā sējuma 4 darba burtnīcas:

  1. “Burtnieks darbojas ar burtiem” - rakstītie burti. 6 gadi (pārvelk, raksta pats), DARBA BURTNĪCA "Rakstītie burti" (rozā)
  2. “Burtnieks niekojas ar cipariem” 4 gadi (pārvelk)- tikai PDF formātā, 5 - 7  gadi (raksta pats)  DARBA BURTNĪCA "Ciparu rakstība (zilā)
  3. "Burtnieks sazinās ar vārdiem"-  alfabēts, vārdi, 7-8 gadi (raksta pats) DARBA BURTNĪCA "Burti un vārdi" (zaļā)
  4. "Burtnieks sasaucas ar zilbēm."- burtu savienojumi, 7 gadi (raksta pats, atkārto) DARBA BURTNĪCA "Burtu savienojumi" (oranžā)

!!! Pērkot visas četras darba burtnīcas, noformējot pirkumu, ievadi atlaides kodu: 4 gramatas un saņem nelielu atlaidi!

Projekta grāmata: "Ciparu pareizrakstība"  (grāmata nav pārdošanā, jo tika izdota projekta ietvaros).

Realizējot Garkalnes novada domes finansiāli atbalstīto projektu konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros)2021.gada augusta beigās, tika izdota Lauras Graudiņas grāmata “Ciparu pareizrakstība”. Grāmata ir unikāla ar tajā iekļauto metodiku, kas nelīdzinās citiem ciparu rakstītprasmes apguves materiāliem, jo grāmatas autore sniegusi padomus un idejas, kā apgūt ciparu pareizrakstību izmantojot kaligrāfijas principus, sadalot ciparus pa elementiem. 

Grāmatā iekļautas vadlīnijas un norādes katra cipara pareizrakstībā, roku lelles Burtnieks niekošanās pantiņi, kas palīdz vieglāk iegaumēt rakstīšanas secību un līnijas vilkšanas virzienus. Tālāk seko darba lapas, kas sadalītas atbilstoši vecumposmiem un bērnu attīstības pakāpēm – 4, 5, 6 un 7 gadi, kā arī grāmatas noslēgumā doti ciparu šabloni un idejas radošajiem darbiņiem. Grāmatā kopumā ir 74 lapaspuses, kas pilnas ar padomiem, praktiskiem un radošiem uzdevumiem. Ciparu ilustrāciju līdzautore- Rūta Graudiņa (12 gadi). Visi gāmatas izdotie 200 eksemplāri tika dāvināti Garkalnes novada bērudārza bērniem- pii Čiekuriņš Langstiņos un pii Skudriņas Garkalnē. Grāmatas varēs pildīt bērni vecumā no 5-6 gadi. 

Diemžēl grāmata nav nopērkama pārējiem interesentiem, jo tā tapusi par projekta līdzekļiem un izdota tikai limitētā tirāžā konkrētai projekta mērķauditorijai.  Taču informācija tiek papildināta un būs pieejama vadlīniju grāmatā "Glītrakstīšanas pamati", kas iznāks ~2023.gadā. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.