Darba burtnīcas glītrakstīšanai

Darba burtnīcas glītrakstīšanaiAutorei L.Graudiņai sagatavošanā grāmata Burtnieka padomi un vadlīnijas skolotājiem, vecākiem. “Glītrakstīšanas pamati.", bet 2023.gadā izdotas mīkstā sējuma 4 darba burtnīcas:

  1. “Burtnieks darbojas ar burtiem” - rakstītie burti. 6 gadi (pārvelk, raksta pats), DARBA BURTNĪCA "Rakstītie burti" (rozā)
  2. “Burtnieks niekojas ar cipariem” 4 gadi (pārvelk)- tikai PDF formātā, 5 - 7  gadi (raksta pats)  DARBA BURTNĪCA "Ciparu rakstība (zilā)
  3. "Burtnieks sazinās ar vārdiem"-  alfabēts, vārdi, 7-8 gadi (raksta pats) DARBA BURTNĪCA "Burti un vārdi" (zaļā)
  4. "Burtnieks sasaucas ar zilbēm."- burtu savienojumi, 7 gadi (raksta pats, atkārto) DARBA BURTNĪCA "Burtu savienojumi" (oranžā)

!!! Pērkot visas četras darba burtnīcas, noformējot pirkumu, ievadi atlaides kodu: 4 gramatas un saņem nelielu atlaidi!

Projekta grāmata: "Ciparu pareizrakstība"  (grāmata nav pārdošanā, jo tika izdota projekta ietvaros).

Realizējot Garkalnes novada domes finansiāli atbalstīto projektu konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros)2021.gada augusta beigās, tika izdota Lauras Graudiņas grāmata “Ciparu pareizrakstība”. Grāmata ir unikāla ar tajā iekļauto metodiku, kas nelīdzinās citiem ciparu rakstītprasmes apguves materiāliem, jo grāmatas autore sniegusi padomus un idejas, kā apgūt ciparu pareizrakstību izmantojot kaligrāfijas principus, sadalot ciparus pa elementiem. 

Grāmatā iekļautas vadlīnijas un norādes katra cipara pareizrakstībā, roku lelles Burtnieks niekošanās pantiņi, kas palīdz vieglāk iegaumēt rakstīšanas secību un līnijas vilkšanas virzienus. Tālāk seko darba lapas, kas sadalītas atbilstoši vecumposmiem un bērnu attīstības pakāpēm – 4, 5, 6 un 7 gadi, kā arī grāmatas noslēgumā doti ciparu šabloni un idejas radošajiem darbiņiem. Grāmatā kopumā ir 74 lapaspuses, kas pilnas ar padomiem, praktiskiem un radošiem uzdevumiem. Ciparu ilustrāciju līdzautore- Rūta Graudiņa (12 gadi). Visi gāmatas izdotie 200 eksemplāri tika dāvināti Garkalnes novada bērudārza bērniem- pii Čiekuriņš Langstiņos un pii Skudriņas Garkalnē. Grāmatas varēs pildīt bērni vecumā no 5-6 gadi. 

Diemžēl grāmata nav nopērkama pārējiem interesentiem, jo tā tapusi par projekta līdzekļiem un izdota tikai limitētā tirāžā konkrētai projekta mērķauditorijai.  Taču informācija tiek papildināta un būs pieejama vadlīniju grāmatā "Glītrakstīšanas pamati", kas iznāks ~2023.gadā.