Sagatavošānā "Burtnieks" grāmatu izdevumi:

Burtnieks grāmatu sērijā sadarbībā ar izdevniecību autorei L.Graudiņai kopumā  (pakāpeniski 2022-2023.gadā) plānoti šādi izdevumi:

  1. “Glītrakstīšanas pamati." Burtnieka padomi un vadlīnijas skolotājiem, vecākiem GRĀMATA
  2. “Burtnieks spēlējas ar burtiem” - drukātie burti. 4 gadi (pārvelk), 5 gadi (raksta pats, atkārto) DARBA BURTNĪCA
  3. “Burtnieks darbojas ar burtiem” - rakstītie burti. 6 gadi (pārvelk, raksta pats), DARBA BURTNĪCA- DRĪZUMĀ!
  4. “Burtnieks niekojas ar cipariem” 4 gadi (pārvelk), 5 - 7  gadi (raksta pats)  DARBA BURTNĪCA
  5. “Burtnieks rotaļājas ar iniciāļiem” 4-9 gadi (radošie darbi- dara pats) DARBA BURTNĪCA
  6. "Burtnieks sasaucas ar zilbēm."- burtu savienojumi, 7 gadi (raksta pats, atkārto) DARBA BURTNĪCA
  7. "Burtnieks sazinās ar vārdiem"-  vārdi, 7-8 gadi (raksta pats) DARBA BURTNĪCA

Projekta grāmata: "Ciparu pareizrakstība"  (grāmata nav pārdošanā!)

Realizējot Garkalnes novada domes finansiāli atbalstīto projektu konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros)2021.gada augusta beigās, tika izdota Lauras Graudiņas grāmata “Ciparu pareizrakstība”. Grāmata ir unikāla ar tajā iekļauto metodiku, kas nelīdzinās citiem ciparu rakstītprasmes apguves materiāliem, jo grāmatas autore sniegusi padomus un idejas, kā apgūt ciparu pareizrakstību izmantojot kaligrāfijas principus, sadalot ciparus pa elementiem. 

Grāmatā iekļautas vadlīnijas un norādes katra cipara pareizrakstībā, roku lelles Burtnieks niekošanās pantiņi, kas palīdz vieglāk iegaumēt rakstīšanas secību un līnijas vilkšanas virzienus. Tālāk seko darba lapas, kas sadalītas atbilstoši vecumposmiem un bērnu attīstības pakāpēm – 4, 5, 6 un 7 gadi, kā arī grāmatas noslēgumā doti ciparu šabloni un idejas radošajiem darbiņiem. Grāmatā kopumā ir 74 lapaspuses, kas pilnas ar padomiem, praktiskiem un radošiem uzdevumiem. Ciparu ilustrāciju līdzautore- Rūta Graudiņa (12 gadi). Visi gāmatas izdotie 200 eksemplāri tika dāvināti Garkalnes novada bērudārza bērniem- pii Čiekuriņš Langstiņos un pii Skudriņas Garkalnē. Grāmatas varēs pildīt bērni vecumā no 5-6 gadi. 

Diemžēl grāmata nav nopērkama pārējiem interesentiem, jo tā tapusi par projekta līdzekļiem un izdota tikai limitētā tirāžā konkrētai projekta mērķauditorijai.  Taču informācija tiek papildināta un būs pieejama vadlīniju grāmatā "Glītrakstīšanas pamati", kas iznāks ~2023.gadā. 

Pirkumu grozs