Kas ir kaligrāfija?

Kaligrāfijas mākslu var apgūt ikviens!
Glītu rokrakstu izveidot var ne tikai bērnībā, skolas gaitas uzsākot, bet jebkurā vecumā! Nepieciešama vien motivācija, gribasspēks un apņemšanās regulāri nākt uz nodarbībām, ik dienu trenēties patstāvīgi - rakstīt, rakstīt un rakstīt... 

Svarīgi ir saprast, ka skaisti un kaligrāfiski rakstīt nav iespējams iemācīties vienā nodarbībā! Tāpat kā lasīt vai braukt ar auto, arī izkopt savu rokrakstu (lai kāds tas sākotnēji būtu), iepsējams tikai ar uzcītīgu mācīšanos ilgtermiņā!  

Izveidojiet skaistu rokrakstu apzināti!
Izprotot un apgūstot rakstīšanas likumsakarības un skaistu burtu veidošanās pamatnosacījumus, iegūto prasmi katrs var pielietot sava talatna izpausmēm: gan rakstot svētku apsveikumus un vēstules, gan noformējot galda kartītes, ekskluzīvus kāzu ielūgumus, diplomus utml.

Kaligrāfija pie pasniedzējas Līvijas Bērziņas

Kaligrāfija pie pasniedzējas Kristiānas

Uzsākot kaligrāfijas apmācības jums noteikti noderēs komplekts kaligrāfijai! 

Kaligrāfijas meistarklases

Kaligrāfijas meistarklases paredzētas korporatīviem pasākumiem, izbruakumiem, pilsētas svētkiem un citiem gadījumiem, kad vēlaties iepazīties ar kaligrāfijas pamatiem un iemēģināt roku rakstīšanā ar tušu un spalvu. 

Mūsu Kaligrāfu pasniedzēju komanda gatava doties izbraukumā pie jums un vadīt meistarklasi (viens pasniedzējs vienlaicīgi var strādāt ~ ar 6 cilvēkiem). Nepieciešams stabils galds, krēsls, labs apgaismojums, vieta paraugdemonstrējumiem un iedvesmas materiāliem. 

Izbraukumu kaligrāfijas meistarklases izmaksas veido Kaligrāfa darbs (kas var būt~2-3h no vietas bez pārtraukuma), izdales materiāli dalībniekam (papīrs ar kaligrāfijas lineatūru), melna tuša, papīra dvieļi.n Vairākārt lietojamos resursus (spalvaskāts un spalva) nodrošināsim mēs. Iespējams vēl būs jāierēķina maketa izmaksas (piem. svētku logo, ielūguma sagatave utml), ceļa izdevumi un meistarklases administrēšanas izmaksas. 

Interesējies rakstot: [email protected] vai zvanot! (skat kontakti)

Lineatūra kaligrāfiem

Lejuplādē lineatūru, izdrukā un trenējies rakstīt vēl un vēl! LINEATŪRA KALIGRĀFIJAI un GLĪTRAKSTĪŠANAI pdf formātā lejuplādējama šeit.

Linijas_5_mm.pdf                           lineatuura_8_mm.pdf                         linijas_ievadnodarbibai_5_mm.pdf

Iedvesmai - kaligrāfijas dalībnieku sasniegumi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.