Kaligrāfijas glītrakstīšanas komplektiem ir 2 veidi: pieaugušajiem un bērniem

Glītrakstīšanas komplekts būs lieliksks palīgs mērķtiecīgai rokraksta izkopšanai un  uzlabošanai. lai apgūtu skaistus alfabēta burtus.

1. Pieaugušo komplkets būs piemērots jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas iemēģināt rakstīšanu ar tušu un spalvu!
Komplektā iekļautjajās darba lapās atradīsiet burtu paraugus kā arī to rakstīšanas secību, kas norādīta ar bultiņām, kā arī dažus burta paraugus, kurus pāvelkot varēsiet turpināt trenēties rakstīt skaisti!
Pieaugušo glītrakstīšanas komplekta alfabēta burtus izstrādājusi Talantu pilsētas pasniedzēja kaligrāfe Kristiāna Jansone. 

2. Pirmsskolas un sākumskolas bērniem piemērtos glītrakstīšanas komplekts, kurā iekļauti IZM apstiprinātie burti, kā arī tuša, spalva un spalvaskāts. Bērnu glītrakstīšanas komplekta alfabēta burtu pareizrakstību ierādījusi Talantu pilsētas glītrakstīšanas pasniedzēja Laura Graudiņa, mākslinieciskais noformējums - kaligrāfe Anta Ūsiņa.

Video pamācība

Glīttakstīšanas komplekta lietošanas pamācība

Kaligrāfijas un glītrakstīšanas mākslas iesācējiem esam sagatavojuši nelielu padomu video par glītrakstīšanas komplektā iekļautajiem materiāliem un pamācību, kā pareizi rakstīt ar tušu un spalvu. 

Lai izdodas glīti burtiņi un veidojas skaists rokraksts!


Komplektus iespējams saņemt Rīgā - Pļavniekos, Ulbrokas ielā 20 vai Ropažu ielā 41 (dāvanu veikals Ilma), kā arī nosūtīt ar pakomātu starpniecību.