Burtnieks

Burtnieks ir mazs, žiperīgs lauvēns, kas gatavs nākt talkā ik nedēļu un ilgtermiņā. Caur rotaļām, spēlēm un vienkāršu niekošanos ar burtiem, cipairem - no pirmo burtu elementu pareizas uzvilkšanas mājās un bērnudārzā, līdz glīta rokraksta izkopšanai skolā un visas dzīves garumā! Burtnieks māca burtus un ciparus kā vien māk:

Ja vēlaties savām nodarbībām burtu mācīšanā izmantot roku lelli "Burtnieks", sazinaties ar mums par tādas izgatavošanu un izmaksām!

Saite apmaksai par glītrakstīšanas pulciņa nodarbībām pii Dzilniņa

Saskaņā ar jūsu bērna apmeklēto nodarbību skaitu (paziņojums e-pastā vai classdojo aplikācijā), lūdzu veikt apmaksu par apmeklēto nodarbību skaitu

  • Ievietojat nodarbību grozā
  • ar + zīmi pievienojat attiecīgu nodarbību skaitu
  • Saņemšanas vietu izvēlaties Pulciņa nodarbības (bezmaksas piegāde)

Maksājums par iepriekšējā mēnesī apmeklētajām nodarbībām jāveic līdz 20.datumam!

Glītrakstīšana un burtu mācība

Glītrakstīšana savulaik bija obligāta mācību stunda skolā,. Šodien, skatoties uz sliktajiem rokrakstiem, greizo stāju un nepareizo satvērienu, kas veidojas vairumam bērnu, tas palicis vairs tikai vecāku sapnis par tādas stundas ieviešanu skolā.

Labā ziņa ir tā, ka rokrakstu iespējams koriģēt un uzlabot jebkurā vecumā. Protams, vislabāk, ja glītrakstīšanas darba lapas tiek pildītas jau pirmsskolas vecumā un sākumskolā vai pat daudz vēlāk, ir iespējama rokraksta uzlabošana. Rakstīšana ar tušu un spalvu vēl labāk uzlabo rokrakstu, jo liek koncentrēties, rakstīt burtus pareizi, līdz ar to burti veidojas skaisti, vienādi un izteiksmīgi.