Patreiz pasniedzējai nodarbībās ir pārtraukums, ko izraisījusi Covid situācija. Taču tiek plānoti online kursi! Apkopojam pieteikumus un tiklīdz kā būs jaunumi, informēsim interesentus!

Kaligrāfija pie pasniedzējas Kristiānas Jansones

✒️ Pie pasniedzējas Kristiānas Jansones nodarbības notiek grupās vai individuāli. Par grupu nodarbību datumiem var uzzināt, nosūtot jautājumu pieteikuma veidlapā.
Uz pirmo nodarbību līdzi nekas nav jāņem, materiāli nodarbībām ir nodrošināti. Nodarbības grupās (līdz 6 dalībniekiem)
Svarīgi! Starp nodarbībām ir nepieciešams regulārs patstāvīgais darbs, lai nostiprinātu nodarbībā iegūtās iemaņas un izkoptu rokas veiklību.

"Copperpalte" stils

Kaligrāfija iesācējiem  8 nodarbības

Elegants, izsmalcināts rakstīšanas stils, piemērots gan svētkiem, gan dokumentu noformēšanai.

Kursa laikā tiek apgūta rakstīšanas tehnika, burtu formas, kompozīcijas pamati, materiālu mācība.
Pēc kursa pabeigšanas audzēkņi spēj patstāvīgi veidot nelielus kaligrāfiskus darbus un var turpināt izkopt rakstīšanas stilu.

„Bromello” stils

Kaligrāfijas pamati iesācējiem  4 nodarbības. Viegls, rotaļīgs, ātri apgūstams stils, piemērots sirsnīgiem un draudzīgiem kaligrāfiskiem darbiem. Kursa laikā tiek apgūta rakstīšanas tehnika, burtu formas, rakstīšanas ritms, ir neliels ieskats kompozīcijas pamatos un materiālu izvēlē. Pēc kursa pabeigšanas audzēkņi spēj patstāvīgi veidot nelielus kaligrāfiskus darbus un var turpināt izkopt rakstīšanas stilu. Čakli trenējoties, varēsiet jau sarakstīt Ziemassvētku dāvanu zīmītes un nelielus apsveikumus.

"Teksta dekorēšana ar asgala spalvu"

4 nodarbības, grupā līdz 6 cilvēkiem.
Dalībniekiem ar priekšzināšanām rakstīšanā ar asgala spalvu.
Kursa laikā tiek apgūti dekorēšanas pamatprincipi, atsevišķu burtu rotāšana, izveidojot dekoratīvas „astes”, vinjetes, teksta un dekora līdzsvarošana.

Kaligrāfijas tālākmācība.

Dalībniekiem ar priekšzināšanām (jābūt pazīstamam ar vismaz 1 rakstības veidu)
Nodarbību skaits nav noteikts, dalībnieks izvēlas, ko un cik dziļi vēlas apgūt.
Kursā ir apgūstami dažādi rakstības veidi, gatavu kaligrāfisku lapu veidošana, salokāmā grāmata, monogramma, zeltīšana, reljefspiedums, ķeltu raksti. Kursā ir apgūstami dažādi rakstības veidi, gatavu kaligrāfisku lapu veidošana, salokāmā grāmata, monogramma, zeltīšana, reljefspiedums, ķeltu raksti.

Nodarbību vieta

Mākslas telpa „Aminori”, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 69

Nodarbību laiki

Pašlaik nav aktuāli nodarbību piedāvājumi. Taču var sūtīt pieteikumus un tikļīdz kā būs online kursi vai klātienes kursi, apzināsim interesentus un informēsim par laikiem!

Nodarbību cenas norādītas pie katra kursa (kad kursi sāksies)
Maksājumu par "Copperplate kursu" var dalīt divās daļās, iemaksājot pusi no summas līdz kursa sākumam un otru pusi – kursa vidū. Apmaksa notiek ar pārskaitījumu (tiks sagatavots rēķins). Pēc pirmās iemaksas vai maksājuma uzdevuma saņemšanas dalībnieks tiek ieskaitīts grupā.

Individuālā nodarbība: (šobrīd nenotiek)
Cenā iekļauti nodarbībās izmantojamie materiāli, kā arī starta komplekts: tuša, spalviņa un spalvaskāts.

Pieteikties pie KristiānasDalībnieku sasniegumi:

Par pasniedzēju Kristiānu Jansoni:

Esmu viena no Latvijas Kaligrāfu biedrības dibinātājām 2013. gadā. Burtu mākslu apguvu Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā un Mākslas Akadēmijā, kā arī regulāri papildinu pieredzi pie Rietumu kaligrāfijas meistariem online kursos un klātienē. 

Esmu organizējusi trīs un piedalījusies četrās kaligrāfijas izstādēs Latvijā no 2013. līdz 2016. gadam. 

Kopš 2013. gada vadu kaligrāfijas nodarbības gan iesācējiem, gan audzēkņiem ar priekšzināšanām. Līdztekus kursu vadīšanai pieņemu un izpildu pasūtījuma darbus kaligrāfijā (galda kartes, apsveikumi, ieraksti grāmatās un albumos, monogrammas u. c.).

Pirkumu grozs