Noteikumi un distances līgums

Šajā mājas lapā un e- veikalā piedāvāto preču un pakalpojumu pārdevējs ir Kultūras un izglītības studija "Talantu pilsēta" (reģ.nr. 40008170666), turpmāk tekstā Pārdevējs. Persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk tekstā PircējsDistances līgums: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto rēķinu, ko Pircējam nosūta pa e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Talantu pilsētas kursu darba laikā Iespējama norēķināšanas par precēm un pakalpojumiem klātienē skaidrā naudā, pretī saņemot maksājuma kvīti. 

Fizisku preču piegāde

Maksas piegāde uz Omnivas. Uz cietiem pakomātiem - pēc vienošanās:

 • Pircēja izvēlētajā Pakomātā no saraksta. Sūtījuma izmaksas sedz Pircējs.
 • S izmēra pakomātā var nosūtīt max. 2 komplektus. Ja vēlaties pasūtīt vairāk kā 2 komplektus, vispirms sazinaties ar Talantu pilsētu.
 • Sūtīšanas maksa saskaņā ar cenrādi pie pasūtījuma veikšanas tiks pievienota rēķinam.
 • Pārdevējs nodrošina fizisko preču izsūtīšanu 3-5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Piegāde uz pakomātu tiek uzsākta maksimāli ātrāk pēc pasūtījuma saņemšanas. Saskaņā ar pakomātu tīkla noslodzi sūtījumu Latvijas teritorijā var saņemt 1-3 darba dienu laikā.  

Bezmaksas saņemšana noliktavā:

 • Rīgā, Ulbrokas ielā 20 (Pļavnieki) vai Satekles 2c (Centrs). 

 • Svarīgi! Patstāvīga darbība šajās adresēs nenotiek, tāpēc pasūtījumu saņemšana iespējama tikai iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku pa tālr. 26819616

Citi piegādes veidi:

Pēc vienošanās sūtījumu iespējams piegādāt ar citiem piegādes veidiem (DPD, Venipak, Pasta Stacija, Latvijas pasts u.c.) Cita piegādes varianta izvēles gadījumā aizpildiet kontakta formu norādot sev ērtāko saņemšanas veidu piezīmēs)Digitālu produktu piegāde

Digitālo produktu (PDF glītrakstīšanas materiāli, video faili u.c.) piegāde notiek uz Pircēja norādīto e-pastu.

 • Failu Pircējs var lejupielādēt pēc veiksmīgas pirkuma apmaksas
 • Katram Pircējam tiek nosūtīta unikāla lejupielādes saite
 • Lejupielādes saite ir derīga 7 dienas
 • Youtube failu linki tiek nosūtīti e-pastā.

Ja nesaņēmāt e-pasta vēstuli, vispirms pārbaudiet, vai atsūtītie faili nav iekrituši SPAMa vai reklāmas e-pastu mapē. Pastāv arī iespējamība, ka esat norādījis nepareizu e-pasta adresi. Rakstiet uz [email protected] un iegādātos failus nosūtīsim pēc iespējas ātrāk.

Lietošanas noteikumi

Šis un visi citi vietnē talantupilseta.lv pieejamie darbi ir aizsargāti ar autortiesībām.  Saskaņā ar Autortiesību likuma 69.1 pantu persona ir mantiski atbildīga par visiem zaudējumiem un morālo kaitējumu, kuru tā radījusi ar autortiesību pārkāpšanu. Pārsūtot lejuplādētos failus trešajām personām, tiek pārkāpts “Par nodokļiem un nodevām” likuma 15.1 pants. Digitālie faili, ko Jūs esat iegādājušies, ir paredzēti personīgai lietošanai ģimenē vai bērnudārza grupiņā/ klasē. Lejupielādēto saturu nedrīkst pārveidot, pārdot vai nodot trešo personu lietošanai kā arī nedrīkst augšupielādēt jebkurā vietnē ar mērķi dalīties ar trešajām personām. Ja gadījumā Jūs redzat, ka www.talantupilseta.lv materiāli tiek pārtirgoti vai arī ar šiem failiem cilvēki dalās slēgtās grupās, lūdzu, rakstiet uz [email protected] 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. 

Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Sīkāk ar Talantu pilsētas privātuma politiku un personas datu aizsardzību var iepazīties šeit. 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu: [email protected]  Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ir digitālas, atvērtas vai sāktas lietot  (piemēram, atvērta tuša, lietota spalva, iesāktas darba lapas)
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (veikta specifiksa komplektācija, piemēram, kaligrāfijas komplekts tikai krievu valodā;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Pastāv iespēja vienoties par cita veida kompensāciju.