Privātuma politika

Kultūras un izlgītības studija Talantu pilsēta ir apņēmusies un īsteno Jūsu privātuma aizsardzību. Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA
Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

KĀPĒC MĒS APKOPOJAM, GLABĀJAM UN APSTRĀDĀJAM JŪSU DATUS?
Jūsu dati tiek apkopoti, lai:
 • ļautu personalizēt Jūsu piekļuvi sistēmai;
 • ļautu Talantu pilsētai atbildēt uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;
 • sagatavotu anonīmu statistiku par interneta vietnes lietošanu;
 • sniegtu pakalpojumus;
 • atjauninātu uz jaunumu ziņojumu abonēšanu pamatotus pakalpojumus;
 • nodrošinātu klientu atbalstu;
 • analizētu mūsu klientu raksturlielumus, lai izprastu klienta un tirgus vajadzības, lai izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī mārketinga komunikācijas vajadzībām.
Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar politiku, kas ir aprakstīta regulā. Talantu pilsētas darbinieki un darbuzņēmēji datus lietos tikai iepriekš minēto mērķu nolūkā, kā arī lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.
  
KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI?
Datu pārzinis, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi Latvijā, ir darba aizsardzības speciāliste Laura Graudiņa. Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, varat sūtīt e-pastu uz [email protected]
Talantu pilsētas administrācijai, kam ir pieeja personu identificējošai informācijai, tiek pieprasīta šīs informācijas aizsardzības nodrošināšana saskaņā ar šo privātuma politiku, tai skaitā neizmantot informāciju citiem mērķiem, kā tikai pakalpojumu  sniegšanai, kas ir nepieciešami klientam.
Tikai attiecīgi iecelti un pienācīgi pilnvaroti Talantu pilsētas darbinieki var piekļūt datiem, izmantojot savu lietotāja ID un personīgo paroli attiecīgās sistēmās.

Datu apstrādātājs, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi:
 • jebkuras Talantu pilsētas preču piegādes vai pakalpojumu sniegšanas nolūkā – attiecīgā Talantu pilsētas persona, kas piegādā preces vai sniedz pakalpojumus;
 • juridisko konsultāciju sniegšanas nolūkā pēc Jūsu pieprasījuma – uzticami advokātu biroji vai juristi, kurus esam akceptējusi šādu konsultāciju sniegšanai;
 • mārketinga nolūkā – uzticamas sabiedrības, kas nodrošina mārketinga instrumentus un ar kurām mums ir noslēgti līgumi vai reģistrēti viņu sistēmā konti.

KĀDUS DATUS Talantu pilsēta APKOPO:
 • Sazināties ar mums, Kontakti – biznesa vai privātais e-pasts, uzņēmuma nosaukums, uzņēmuma vai privātpersonas vārds, uzvards
 • Pieteikties jaunumiem – e-pasta adrese ziņojumu izsūtīšanai caur uzņēmumu ar ko Talantu pilsēta sadarbojas (piemēram, Mailchimp).
 • Piesakies pasākumam (event) – e-pasts, uzņēmuma nosaukums, tālruņa numurs, pārstāvja vārds, uzvārds.
 • Piesakies vakancei, darbam – e-pasts, vārds, uzvārds, tālruņa numurs un visa informācija, kas ir iekļauta atsūtītajā CV.
 • Apliecības saņemšanai - Vārds, uzvārds, (personas kods), apmeklēto kursu nosaukums, datums un stundu skaits.   
 • Projektu realizēšanai – dalībnieka vārds, uzvārds, dzimšanas datums vai personas kods, epasts, tālrunis, vecaku kontakti, biedra anketa
 • Biedrības biedri:  anketa un iesniegums - vārds, uzvārds un citi pieteikuma anketā aizpildītie dati.
 • Rēķiniem, pavadzīmēm:  Vārds, uzvārds, personas kods, adrese, bankas rekvizīti, pakomāta adrese.
 • Piedāvājumu un kursu pieteikumi –e-pasts, tālruņa numurs, vārds, uzvārds.
 • Komentāri - ko pievienojat mājas lapā vai soc. tīklos.
 • Atbilstība GDPR (Vispārīgā datu aizsardzības regula) – uzņēmuma nosaukums, e-pasts, tālruņa numurs, uzņēmuma pārstāvja vārds.

CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU DATUS?
Mēs glabāsim personisko informāciju, klienta un biznesa informāciju 5 gadus vai tik ilgi, cik nepieciešams, lai:
 • nodrošinātu produktus, pakalpojumus un informāciju, kuru Jūs vai Jūsu uzņēmums ir pieprasījis;
 • sazinātos ar Jums par pieprasījumu, kuru Jūs mums esat iesniedzis;
 • administrētu Jūsu izvēles un tiesības, kuras Jūs esat īstenojis saskaņā ar šo privātuma politiku.

KĀ JŪS VARAT PIEKĻŪT SAVIEM DATIEM, PĀRBAUDĪT TO PAREIZĪBU UN IZLABOT TOS?
Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personas datu kopiju jebkurā laikā, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību un/vai labot vai atjaunināt šo informāciju. Jūs varat arī lūgt pilnībā izdzēst Jūsu personisko informāciju, ja šobrīd Jums nav aktīvu pieprasījumu.

Mēs pieliksim visas pūles, lai nodrošinātu Jūs ar atbilstošu piekļuvi jebkādai Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs glabājam 30 dienas no Jūsu piekļuves pieprasījuma.

Lai aizsargātu Jūsu privātumu un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti pirms informācijas izsniegšanas par Jūsu pieprasītajiem personiskajiem datiem.

KUR VĒRSTIES JAUTĀJUMU VAI SŪDZĪBU GADĪJUMOS?
Ja vēlaties piekļūt, dzēst (atsevišķos gadījumos) vai labot Jūsu personisko informāciju, lūdzam sazināties: ar datu pārzini, kurš ir atbildīgs par šo datu apstrādi, e-pasta adrese: [email protected]  
Sūdzību un konfliktu gadījumā rakstiet Talantu pilsētas datu aizsardzības speciālistei. (e-pasts: [email protected] ).
Ja jūs iesniegsiet ar privātumu saistītu sūdzību, mēs reģistrēsim Jūsu vārdu un/vai uzņēmuma nosaukumu, ar sūdzību saistītās personas vārdu, e-pastu un valsts atrašanās vietu, un informāciju, kas ir bijusi sūdzības pamatā. Mēs izmantosim informāciju, kuru Jūs sniegsiet, lai izskatītu Jūsu sūdzību un nosūtītu Jums atbildi, tiklīdz Jūsu sūdzība būs izskatīta.

SĪKDATŅU POLITIKA
“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams interneta vietnē www.cookiecentral.com.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?
Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

 • atpazītu jaunus vai agrākos klientus;
 • atcerētos Jūsu ekrāna izvēles (preferences), piemēram, kontrasta krāsas uzstādījumus vai burtu izmērus;
 • atcerētos, vai Jūs jau esat sniedzis atbildes uznirstošajā aptaujā (tādējādi Jums nelūdzot to darīt atkal);
 • atcerētos, vai Jūs esat (vai neesat) sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
 • anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus video Jūs esat meklējis;
 • nosūtītu reklāmu, kas Jums ir visatbilstošākā un vislabāk atbilst Jūsu interesēm. Sīkdatnes arī tiek lietotas, lai ierobežotu to, cik reižu Jūs redzat reklāmu, un lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti;
 • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums izmērīt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus;
 • analizētu, kuras interneta vietnes Jūs apmeklējat un kurus patērētāja privātuma instrumentus Jūs izmantojat.
Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama interneta vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās Jūs ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izdzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes jebkurā brīdī, bet, ja Jūs to darīsiet, dažas interneta vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā iecerēts.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām.

PERSONAS DATI UN TO NODOŠANA
Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas šeit ir aprakstīti.

KĀ KONTROLĒT SĪKDATNES?
Jūs varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlaties. Jūs varat izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā, bet ja Jūs to darīsiet, atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties tā, kā iecerēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.
Jūs varat piekrist vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas šajā vietnē, izvēloties kādu no šādām iespējām:
 • es piekrītu sīkdatņu lietošanai /
 • esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es nepiekrītu sīkdatņu lietošanai, kuras savāc pārējo informāciju (*).
Mēs sadarbojamies ar trešām pusēm, lai izsekotu Jūsu darbības mūsu interneta vietnē, lai uzlabotu mūsu mārketinga pasākumus un nodrošinātu Jūs ar reklāmu, pamatojoties uz Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnē. Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu informācija tiktu apkopota un izmantota remārketinga nolūkos, Jūs varat izvēlēties iespēju esmu informēts/-a, ka dažas sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas lietošanai, bet es nepiekrītu sīkdatņu lietošanai, kuras savāc pārējo informāciju (*).
*Jūs varat atteikties tikai no pastāvīgo sīkdatņu izmantošanas, kas nav obligāti nepieciešamas.

KĀ MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU?
Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju vai biznesa informāciju mēs varam padarīt pieejamu uzņēmumiem, kas nodrošina pakalpojumus, palīdzot mums darbībā, piemēram, ar interneta vietņu analītikas vai klientu apkalpošanas nodrošināšanu. Šīs sabiedrības ir pilnvarotas izmantot Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu mums šos pakalpojumus.
Mēs kopīgosim Jūsu personisko informāciju, klientu vai biznesa informāciju ar trešām pusēm tikai tādā veidā, kāds ir aprakstīts šajā Privātuma paziņojumā. Mēs nekādā veidā netirgosim Jūsu personisko informāciju trešām pusēm.

Privātuma politiku sagatavoja Laura Graudiņa, Kultūras un izglītības studijas Talantu pilsēta, Darba aizsardzības speciāliste
Sagatavots: 25.04.2018. 
    Informācija pēdējo reizi atjaunota 07.05.2024.

Personas datu apstrāde starptautiskajiem projektiem    (Erasmus, Nordplus u.c.)

Eiropas komisija kā pārzinis apstrādā jūsu personas datus, sīkāka inofrmācijas atrodama šajā saitē: Privātuma paziņojums.

Personas datu apstrādes principi, nodrošinot projektu īstenošanu:

 • Jūsu personu dati tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un datu subjektiem pārredzamā veidā,
 • Tiek vākti konkrētos, skaidros un leģitīmos nolūkos, un to turpmāka apstrāde netiek veikta ar minētajiem nolūkiem nesavietojamā veidā,
 • Ir adekvāti, atbilstīgi un ietver tikai to, kas nepieciešams to apstrādes nolūkos,
 • Ir precīzi un vajadzības gadījumā tiek atjaunināti,
 • Tiek glabāti veidā, kas pieļauj datu subjektu identifikāciju, ne ilgāk, kā tas nepieciešams nolūkiem, kādos datus apstrādā,
 • Tiek apstrādāti veidā, kas nodrošina datu atbilstošu drošību.

Glabāšanas ierobežojums:

Biedrība glabā datus kā to ir noteikusi Eiropas Komisija līgumā, savos norādījumos, vadlīnijās - 3 gadus pēc galīgā maksājuma.  

Personas datu apstrādes darbību reģistrs un uzturēšana:   

Talantu pilsēta ir izveidojusi datu reģistru un veic tā aizpildīšanu par realizētajiem projektiem.

--------------------------------------------------------------------------------

Personas datu apstrādes politika Izstrādāta saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesību aktiem:

▪ Eiropas Parlamenta un Padomes 2021. gada 20. maija Regula (ES) 2021/817, ar ko izveido Savienības programmu izglītības un mācību, jaunatnes un sporta jomās “Erasmus+” un atceļ Regulu (ES) Nr. 1288/2013;

• Eiropas Parlamenta un Padomes 2021. gada 20. maija Regula (ES) 2021/888, ar ko izveido programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un atceļ Regulas (ES) 2018/1475 un (ES) Nr. 375/2014;

▪ Eiropas Parlamenta un Padomes 2018. gada 18. jūlija Regula (ES, Euratom) 2018/1046 par finanšu noteikumiem, ko piemēro Savienības vispārējam budžetam.

--------------------------------------------------------------------------------

Sīkāk ar datu pastrādes reģistra struktūru un reģistrā ietverto informāciju var pievienotajos failos: 

TP_datu_apstrades_registra_struktura.pdf

TP_personas_datu_apstrades_registrs_titullapa.pdf

TP_personas_datu_apstrades_registrs_projekti.pdf

TP_personas_datu_apstrades_registrs_atbalsta_funkcijas.pdf

-----

Par datu apstrādi atbildīgā persona kultūras un izglītības studija Talantu pilsēta darba aizsardzības speciāliste Laura Graudiņa.